flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Опитування громадян

29 червня 2021, 15:08

Шановні відвідувачі

Любарського районного суду!

Пропонуємо Вам взяти участь в опитуванні громадян щодо їх задоволеності якістю функціонування судів. Опитування проводиться з метою об’єктивної оцінки якості послуг, що надаються судами. Отримана інформація використовуватиметься для розробки ефективних рекомендацій щодо поліпшення якості судових послуг та підвищення рівня громадської довіри до судів.

Це опитування проводиться в режимі онлайн, будь-хто з учасників судових проваджень може взяти в ньому участь. Будьте впевнені, що інформація, яка збирається, є цілком анонімною і отримані відповіді будуть використані лише в узагальненому вигляді.

Заповнення цієї анкети опитування займе від 20 до 30 хвилин Вашого часу. Якщо Вам складно заповнити цю онлайн анкету, але Ви бажаєте надати оцінку суду, в якому Ви є (чи були) учасником (учасницею) судових проваджень, Ви можете зателефонувати за номером +38 093 268 99 78 та відповісти на питання анкети в телефонному режимі.

Від Вашої щирості та відповідального ставлення до опитування залежить якість та повнота інформації, на підставі якої буде отримана загальна картина якості роботи суду.

В будь-якому запитанні цієї анкети у Вас буде можливість не відповідати, для цього необхідно вибрати опцію «Немає відповіді».

Ця форма електронного опитування збирає адреси електронної пошти. Це відбувається для того, щоб Ви відразу могли отримати унікальне посилання на Ваші відповіді, переглянути їх, та відкоригувати, якщо це необхідно. Посилання та Ваші відповіді будуть доступні для вашого огляду та можливого коригування упродовж 7 (семи) календарних днів після заповнення анкети.

Ваша електронна адреса жодним чином не буде нами використана з будь-якою іншою метою, крім цього опитування.

Посилання на анкету: https://docs.google.com/forms/d/1Z0VlBGOvSrLHkBcO2nXa7yNMjzrn9iog9VoQX4VGMpI/edit  

або скористайтеся 

З повагою Громадська організація "Центр соціальної адаптації" та Любарський районний суд