flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Електронний суд

 О Г О Л О Ш Е Н Н Я

 

для відома учасників судового процесу

 

         Відповідно до наказу Державної судової адміністрації України від 31 травня 2013 року №72 у Любарському районному суді Житомирської області запроваджується порядок щодо обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу (кримінального провадження) із застосуванням автоматизованої системи документообігу суду відповідно до Тимчасового регламенту обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу, затвердженого наказом Державної судової адміністрації України від 07 вересня 2012 року № 105.

       З 17 червня 2013 року учасники судового процесу мають можливість отримувати процесуальні документи в електронному вигляді паралельно з документами у паперовому вигляді.

      Бажаючі учасники судового процесу отримувати процесуальні документи в електронному вигляді повинні:

      1. Зареєструватися в системі обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу, розміщеній на офіційному веб-порталі судової влади України (http://e-court.mail.gov.ua/).

      2. Роздрукувати Заявку про отримання процесуальних документів в електронному вигляді  (типова форма заявки розміщена на офіційному веб-порталі судової влади України) та подати її до суду особисто або через представника, повноваження якого посвідчені належним чином.

 

     Процесуальні документи в електронному вигляді по відповідній справі будуть надходити на електронну адресу учасника судового процесу, зазначену в Заявці.